ecocleo.com

Wiodący dostawca biodegradowalnych i kompostowalnych produktów jednorazowych w Europie.  Zanim otrzymałem zlecenie na realizację strony www, wykonałem dla Ecocleo setki etykiet, grafik produktowych, reklamowych i kolejne strony katalogu produktowego.

Lekkość i fukcjonalność

Strona główna zbudowana w oparciu o projekt klienta. Każdy element miał określone precyzyjne umiejscowienie. 

Głównym celem funkcjonowania strony jest zaprezentowanie klientowi oferty produktowej, dlatego wyposażyłem stronę w wiele “dróg” np. linkowane przyciski, nagłówki i grafiki, które prowadzą do celu.

Wielojęzyczność

Firma od początku istnienia dużą wagę przykładała do exportu swoich produktów na rynek europejski i poza nim. Stąd potrzeba wprowadzenia opcji serwisu w obsługiwanych językach. 

Bardzo wnikliwie szukałem wśród dostępnych na rynku narzędzi odpowiedniego rozwiązania, które umożliwiłoby automatyczne tłumaczenie i możliwość ręcznej korekty każdej części tekstu. Odpowiednie narzędzie zaoferowała firma Linguise.

ecocleo_phone

Kontakt z klientem

Ponieważ z założenia strona nie miała być sklepem, powstał problem w jaki sposób klient ma przesłać zamówienie na konkretny produkt.

Wpadłem na pomysł, aby stworzyć pop-up połączony z formularzem kontaktowym, w którym klient będzie miał możliwość wpisania nazwy produktu.

Ilustracje i zdjęcia

Istotną rolę odegrały bardzo oryginalne i naturalne w stylu grafiki, przygotowane przez profesjonalnego ilustratora. Tak inwestycja zawsze podnosi wartość wizualną i wpływa na oryginalność strony internetowej.

Wykorzystaliśmy ilustracje pełnokolorowe i jednokolorowe, ale również wysokiej jakości zdjęcia produktowe.  

Poproś o wycenę Twojego projektu