ncfinanse.pl

Nicol Czemarmazowicz – to ekspert w branży kredytów i zarządzania finansami. Niezwykle silna, godna zaufania i pewna swoich atutów kobieta. I taka jest jej strona, którą stworzyłem w oparciu o te wartości.  

Kolor złoty kojarzy się z oświeceniem, wiedzą, majestatem i doskonałością. Złoty podkreśla również cechy istotne w branży finansowej, jak bogactwo, dobrobyt, majątek i zdobywanie pieniędzy.

Ciemny odcień koloru niebieskiego jest najczęściej używanym kolorem w kancelariach i biurach, ponieważ poprawiają produktywność i nie rozpraszają uwagi. Wzbudzają w ludziach poczucie pewności, niezawodności i stabilności. 

Kolorystyka emocjonalna

Postrzeganie barw jest nierozłącznie związane z psychologią kolorów. Różne kolory oddziałują inaczej na emocje. Jedne kolory są zdolne wywołać szczęście i przyjemność, a inne są zdolne do wywołania złości lub niepokoju. 

kolory_nc

Paleta dominujących kolorów zastosowanych na stronie, jak i w logo, które zaprojektowałem dla klienta.

Doskonałe funkcjonowanie i widoczność

na każdym urządzeniu

Ikony biznesowe

Ikony dla szeroko rozumianej branży biznesowej powinny się charakteryzować elegancją, prostotą i wywoływać natychmiastowe skojarzenia z tematem czy też zagadnieniem, którym towarzyszą. 

Projektując te ikonki, w prosty sposób, poprzez kolor i okrąg  nawiązałem do firmowego loga. 

kredyty
ubezpieczenia
nieruchomosci

Poproś o wycenę Twojego projektu