pozwalamydzieciom.pl

Sieć niepublicznych przedszkoli i żłobków, które są przyjazne sensorycznie i muzycznie.

“Wiemy, że dzieci odczuwają największą radość, gdy do czegoś dojdą samodzielnie. Pozwalamy im na to. Pomagamy im stawać się samodzielnymi.” 

Paweł Skrzek, założyciel

Mega Menu

Coraz częściej stosuje się tzw. Mega menu. Pozwala ono na umieszczenie w rozwijanej sekcji prawie każdego elementu, który chcemy. Głownie są to kategorie, podlinkowane przyciski czy nr telefonu. 

Na prośbę klienta stworzyłem Mega menu do dwóch najważniejszych zakładek. Oprócz standardowej opcji przekierowania do podstrony, użytkownik ma możliwość nawiązania połączenia telefonicznego. 

Stylizacja

Jest wiele sposobów na ustawienie ekspozycji kafelków lub przycisków. Możemy wybrać, które narożniki mają być zaokrąglone, a które nie. Możemy dodać cień lub animację.

Żłobki i przedszkola to miejsca gdzie króluje łagodność i opiekuńczość, dlatego, zastosowałem dużo pastelowych kolorów i ostre narożniki obiektów przekształciłem w zaokrąglone.

Widok responsywny na różnych urządzeniach mobilnych

Responsywność

Niemałym wyzwaniem i bardzo pracochłonnym jest idealne wpasowanie na urządzenia mobilne sekcji składających się z wielu elementów.

W przypadku strony “Pozwalamy dzieciom” była to zakładka z sekcją kontaktową. Każda z placówek, ma inny adres mail, nr telefonu i adres pocztowy. Do tego dochodzą pliki do pobrania, do których muszą mieć dostęp rodzice i potencjalni klienci. 

Poproś o wycenę Twojego projektu