blotnica.org

Koinonia Jan Chrzciciel jest międzynarodową, katolicką wspólnotą, a Oaza Błotnica jest jedną z trzech polskich lokalizacji, w której żyją osoby konsekrowane.

Prezentacja "flip"

Prezentacja dużej ilości treści obrazowo-tekstowej to zawsze wyzwanie.  

Zdecydowałem się na zastosowanie efektu filp do każdego zdjęcia, który pozwala efektownie zaprezentować każdą z osób i jednocześnie oszczędzić przestrzeń na wyświetlenie opisu.

Stylizacja

Jest wiele sposobów na ustawienie ekspozycji kafelków lub przycisków. Możemy wybrać, które narożniki mają być zaokrąglone, a które nie. Możemy dodać cień lub animację.

Żłobki i przedszkola to miejsca gdzie króluje łagodność i opiekuńczość, dlatego, zastosowałem dużo pastelowych kolorów i ostre narożniki obiektów przekształciłem w zaokrąglone.

Widok responsywny na różnych urządzeniach mobilnych

Responsywność

Niemałym wyzwaniem i bardzo pracochłonnym jest idealne wpasowanie na urządzenia mobilne sekcji składających się z wielu elementów.

W przypadku strony “Pozwalamy dzieciom” była to zakładka z sekcją kontaktową. Każda z placówek, ma inny adres mail, nr telefonu i adres pocztowy. Do tego dochodzą pliki do pobrania, do których muszą mieć dostęp rodzice i potencjalni klienci. 

Poproś o wycenę Twojego projektu